Banner
Banner

Werken en leren

Vacatures

Maak het verschil bij de Reigershoeve

Ben jij op zoek naar een werkplek waar je echt het verschil kunt maken voor mensen met dementie? Bij de Reigershoeve bied je bewoners een omgeving waarin vrijheid en persoonlijke aandacht centraal staan, en je de mens achter de ziekte écht leert kennen.

Hou je van verantwoordelijkheid, werk je graag samen met betrokken collega’s en haal je voldoening uit het verbeteren van het welzijn van bewoners én het onderhouden van warme contacten met hun familie? Dan is werken bij de Reigershoeve precies wat je zoekt!

Lees meer 

Vrijwinwoning

Vrijwilliger worden bij de Reigershoeve

Wil jij een verschil maken in het leven van onze bewoners? Als vrijwilliger bij de Reigershoeve draag je, naast de zorg van onze professionele medewerkers, bij aan een warme en ondersteunende omgeving. We zoeken enthousiaste vrijwilligers voor uiteenlopende taken. Samen maken we de Reigershoeve een plek waar bewoners zich écht thuis voelen!

Lees verder 

Stagiair

Stage lopen bij de Reigershoeve

Ben je student in een zorgopleiding en op zoek naar een leerzame stageplek? Bij de Reigershoeve begeleiden we je graag in jouw ontwikkeling en laten we je kennismaken met onze unieke visie op zorg voor mensen met dementie. Bij ons leer je hoe je dementiezorg zo kunt vormgeven dat bewoners, ondanks hun ziekte, zoveel mogelijk regie over hun eigen leven behouden. Hun gewoontes en wensen staan hierbij centraal.

Ook als je een andere opleiding volgt, ben je welkom. We betrekken graag studenten van diverse vakgebieden bij de invulling van wonen en zorg. Zo houden we onze aanpak vernieuwend en sluiten we aan bij de laatste inzichten in goede dementiezorg. Samen maken we het verschil!

Lees verder 

Opleidingen voor eigen zorgpersoneel

Bij de Reigershoeve investeren we in de ontwikkeling van ons zorgpersoneel door hen speciale trainingen aan te bieden. Deze trainingen vormen een waardevolle aanvulling op hun reguliere zorgopleidingen en zijn gericht op het begeleiden en verzorgen van mensen met dementie volgens onze unieke visie.

Met deze opleidingen krijgen onze zorgprofessionals de kennis die nodig is om zorg op maat te bieden en de kwaliteit van leven voor onze bewoners te waarborgen. Daarnaast leren we ze om deze kennis om te zetten in vaardigheden zodat ze deze vloeiend kunnen toepassen. Zo blijven we samen groeien in het bieden van de best mogelijke dementiezorg.

Lees verder 

Nieuwsoverzicht

De Reigershoeve is altijd volop in beweging. Lees hieronder ons laatste nieuws. Automatisch het nieuws in je mailbox ontvangen? Abonneer je dan op onze nieuwsbrief onderaan deze pagina. 

Reigershoeve begint met een community voor mensen met dementie en naasten
17-12 '24

Reigershoeve begint met een community voor mensen met dementie en naasten

De Reigershoeve bouwt aan verbinding tussen personeel, bewoners en naasten
Recent hebben we de Reigershoeve WhatsApp-community opgezet. Dit geeft ons de mogelijkheid om gerichter hulp te vragen en belangrijke informatie sneller en gemakkelijker te delen.
Werken aan vrijheid
17-12 '24

Werken aan vrijheid

Meer vrijheid, minder barrières: eerste stappen gezet
Bij de Reigershoeve werken we elke dag hard om de vrijheid van onze bewoners, deelnemers en logeergasten te vergroten. Lees hier over de laatste ontwikkelingen.
Pssssssssssssst, hebt u de podcast met Bernadette en Dieneke al geluisterd?
17-12 '24

Pssssssssssssst, hebt u de podcast met Bernadette en Dieneke al geluisterd?

Luister de podcast op Spotify
In september waren Bernadette en Dieneke te gast bij Bureau Vijftig voor een bijzondere aflevering van de podcastserie ‘De Grijze Revolutie’.
Nieuws van Appel & Ei
17-12 '24

Nieuws van Appel & Ei

Vernieuwingen bij de boerderijwinkel!
Bij Appel & Ei zien we steeds meer vorm krijgen wat we samen hebben opgezet, en het is fantastisch om te zien!
Nieuwste Snavelklepper is weer beschikbaar!
15-11 '24

Nieuwste Snavelklepper is weer beschikbaar!

Editie november 2024
Bij de Reigershoeve is altijd iets bijzonders te beleven, en dat blijkt ook weer uit de nieuwste editie van de Snavelklepper! Klik door naar de volgende pagina waar u de editie van november kunt downloaden. Veel leesplezier!
De Reigershoeve krijgt zoveel open sollicitaties dat ze geen vacatures meer uitzetten
06-11 '23

De Reigershoeve krijgt zoveel open sollicitaties dat ze geen vacatures meer uitzetten

Medewerkers als ridders van de ronde tafel
Zoveel interesse in ons werk en onze werkwijze, dat we geen vacatures meer hoeven uit te zetten. Hoe kan dat?
Een Koninklijk Bezoek aan de Reigershoeve
06-07 '16

Een Koninklijk Bezoek aan de Reigershoeve

Koning Willem-Alexander bracht een bezoek aan de Reigershoeve
Op 5 juli 2016 bracht Koning Willem-Alexander een bezoek aan de Reigershoeve. Het was een bijzondere en feestelijke dag waarop je de koning kon zien praten met bewoners, vrijwilligers en mantelzorgers.